Dorożki Kraków. Popularne trasy i Ceny

Oprowadzamy po Krakowie gości z całego świata. Szczególnie polecamy przejażdżkę dorożką konną! Zapoznaj się z naszą ofertą, oraz opiniami o naszej pracy. 

Zwiedzanie Krakowa dorożką. Najpopularniejsze trasy i CENY w 2023 roku

Zwiedzanie Krakowa Dorożką

Dlaczego warto zwiedzać Kraków dorożką konną?


Zwiedzanie Krakowa dorożką konną to świetna alternatywa dla wycieczek pieszych z kilku powodów
. Przede wszystkim turyści mogą cieszyć się komfortem zwiedzania bez pokonywania długich dystansów pieszo. Jest to fajny pomysł np. dla par chcących romantycznie spędzić czas, dla rodzin z małymi dziećmi, dla seniorów i dla wszystkich gości, którzy już zwiedzali Kraków pieszo.

Poniżej przedstawiamy cztery najpopularniejsze trasy zwiedzania Krakowa dorożką konną. Każda z nich różni się czasem zwiedzania i rodzajem atrakcji. Ostatnia opcja to wycieczka, która można dopasować do własnych potrzeb i wymagań. Zapraszamy też do zapoznania się z cenami naszych usług turystycznych.

Trasa 1: Rynek Główny (ok. 20 min przejażdżki)

Interesuje cię zwiedzanie Krakowa dorożką konną? Umów termin już teraz!

Zamów wycieczkę Zamów dorożkę ➝

Zobacz nasz poradnik o zwiedzaniu Krakowa dorożką: Dorożki Kraków – cennik, trasy, porady (2023)

Trasa 2: Rynek Główny i Wawel (ok. 40 min przejażdżki)

Trasa 3: Rynek Główny, Wawel i Kazimierz Krakowski (ok. 60 min przejażdżki)

Trasa 4: Indywidualnie zaprojektowana przejażdżka dorożką wg życzeń i potrzeb klienta

Jesteśmy w stanie dostosować wycieczkę dorożką do Państwa indywidualnych wymagań i preferencji. Nasza usługa obejmuje możliwość podjazdu pod wybrany hotel, skąd rozpoczynamy przejażdżkę. Po jej zakończeniu dorożka może również odwieźć Państwa z powrotem do hotelu.

Nasze trasy zwiedzania są elastyczne i mogą być dostosowane do Państwa potrzeb. Możemy wspólnie zaplanować trasę, uwzględniając miejsca, które Państwo chcieliby odwiedzić lub atrakcje, które szczególnie Państwa interesują. Zmiany i dostosowania trasy są konsultowane, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenie.

Widok z dorożki na Wawel
Widok na Wawel

Interesuje cię zwiedzanie Krakowa dorożką konną? Umów termin już teraz!

Zamów wycieczkę Zamów dorożkę ➝

Zwiedzanie Krakowa Dorożką

Jeśli interesują cię też wycieczki piesze z przewodnikiem zobacz tutaj – Przewodnik po Krakowie – najpopularniejsze trasy. Piesze wycieczki z przewodnikiem stanowią doskonałe uzupełnienie dla przejażdżek dorożką po Krakowie, zapewniając jeszcze większe możliwości odkrywania uroków miasta.

Zalety zwiedzania Krakowa dorożką konną

 

Zobacz Kraków z innej perspektywy
Kraków jest miastem o bogatej historii i wyjątkowej architekturze. Podczas przejażdżki dorożką możesz podziwiać urokliwe zabytki i malownicze uliczki, takie jak Rynek Główny, Wawel, Bazylikę Mariacką i wiele innych. To wspaniałe uczucie być częścią tej historii i mieć możliwość podziwiania piękna miasta z perspektywy dorożki.

Zwolnij i odpręż się
Przejażdżka dorożką to doskonały sposób na zwolnienie tempa i cieszenie się spokojnym przemieszczaniem się po mieście. Możesz rozkoszować się malowniczymi widokami, czuć kołysanie dorożki i delektować się atmosferą otaczającą ulice Krakowa. Jest to wspaniały sposób na oderwanie się od codziennego zgiełku i odprężenie się.

Poczuj romantyczny urok
Przejażdżka dorożką ma również romantyczny urok, co czyni ją popularnym wyborem dla par. Poczujesz się jak bohater z innego wieku, podziwiając urokliwe miejsca w towarzystwie bliskiej osoby. Niezależnie od tego, czy jest to romantyczna randka, czy po prostu chwila spędzona z ukochaną osobą, przejażdżka dorożką może dodać niezapomniany urok i atmosferę.

Obserwuj rozświetlony kraków wieczorną porą
Kraków ma niepowtarzalną atmosferę, szczególnie wieczorami, gdy miasto ożywa światłami. Przejażdżka dorożką nocą pozwala cieszyć się magicznym krajobrazem, gdy iluminowane budynki i ulice nadają miastu niesamowity urok. To niezapomniane doświadczenie, które pozwoli ci zobaczyć Kraków w zupełnie inny sposób.

Podobało ci się?

Oceń ten post

Średnia ocen 4.9 / 5. Ilość głosów 40

Nikt jeszcze nie ocenił