Oprowadzanie klientów biznesowych

Oprowadzamy po naszym pięknym mieście również klientów instytucjonalnych i biznesowych. Z naszych usług skorzystało już wiele firm. Zapewniamy naszym gościom kompleksową obsługę turystyczną i wspaniałe wrażenia. Ceny wycieczek już od 300 zł.

Zamów wycieczkę Zapytaj o termin ➝

Przewodnik po KrakowieZwiedzanie Krakowa ➝ Oprowadzanie klientów biznesowych

Oferta dla klientów biznesowych

Od ponad 12 lat oferujemy zwiedzanie dla klientów biznesowych z Polski, Europy i najdalszych zakątków świata, takich jak: Filipiny, Azerbejdżan, Iran czy Japonia.

Nasi klienci biznesowi są z reguły gośćmi polskich firm oraz instytucji i dzięki nam mogą poznać Kraków i okolice. Nasi przewodnicy z przyjemnością odkrywają tajemnice naszego miasta i dzięki tym opowieściom rozsławiają Kraków w świecie. Wycieczka może trwać godzinę, ale też cały dzień, ponieważ Kraków i okolica, to źródło nieustającej inspiracji.

Oprowadzamy w wielu językach

Każdy pobyt Państwa kontrahentów pomagamy opracować w najmniejszych szczegółach, tak aby był to niezapomniany czas i wspomnienie o Polsce trwało wiele miesięcy a może i lat.

Oferujemy również zwiedzanie w wielu językach: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, turecki, ukraiński, rumuński, niderlandzki, szwedzki, czeski, grecki, portugalski, węgierski, serbski, duński, słowacki, fiński, norweski, chorwacki, litewski, chiński, japoński, koreański, arabski, perski.

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości.

Kraków - ul. Floriańska
Kraków - ul. Floriańska
Nasi partnerzy i klienci

Listy referencyjne

Shell - list referencyjny

Pine Bridge - list referencyjny

HP - list referencyjny

Akademia Górniczo-Hutnicza - list referencyjny

Podobało ci się?

Oceń ten post

Średnia ocen 5 / 5. Ilość głosów 1

Nikt jeszcze nie ocenił