Obsługujemy firmy i instytucje

Klienci firmowi

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje

Zadzwoń do lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy. Gdy nie odbieramy telefonu to znaczy, że pracujemy z naszymi gośćmi. Zawsze jednak oddzwaniamy. Zachęcamy też do napisania maila. 

Barbakan w Krakowie

Od ponad 12 lat oferujemy zwiedzanie dla klientów biznesowych z Polski, Europy i najdalszych zakątków świata, takich jak: Filipiny, Azerbejdżan, Iran czy Japonia.

Nasi klienci biznesowi są z reguły gośćmi polskich firm oraz instytucji i dzięki nam mogą poznać Kraków i okolice. Nasi przewodnicy z przyjemnością odkrywają tajemnice naszego miasta i dzięki tym opowieściom rozsławiają Kraków w świecie. Wycieczka może trwać godzinę, ale też cały dzień, ponieważ Kraków i okolica, to źródło nieustającej inspiracji.

Każdy pobyt Państwa kontrahentów pomagamy opracować w najmniejszych szczegółach, tak aby był to niezapomniany czas i wspomnienie o Polsce trwało wiele miesięcy a może i lat.

Oferujemy również zwiedzanie w wielu językach: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, turecki, ukraiński, rumuński, niderlandzki, szwedzki, czeski, grecki, portugalski, węgierski, serbski, duński, słowacki, fiński, norweski, chorwacki, litewski, chiński, japoński, koreański, arabski, perski.

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości.

Plac Wolnica w Krakowie

885 540 555

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

przewodnikpokrakowie.eu@gmail.com

Możesz też do nas napisać

Nasi partnerzy i klienci

Listy referencyjne

Shell - list referencyjny

Pine Bridge - list referencyjny

HP - list referencyjny

Akademia Górniczo-Hutnicza - list referencyjny