Przewodnik po Krakowie CENY

Ceny wycieczek z przewodnikiem zaczynają się już od 👉 300 zł za 2 godziny oprowadzania w języku polskim. Oferujemy szeroki zakres usług. Od oprowadzania po Krakowie przez pomoc w rezerwacji noclegów i wyżywienia a skończywszy na transporcie i organizacji wyjazdów do Muzeum Auschwitz-Birkenau, Kopalni Soli w Wieliczce czy Ojcowa.

Przewodnik po Krakowie opinie

Przewodnik po Krakowie cena usługi:

Ile kosztuje zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem?

Ceny zaczynają się już od 300 zł za wynajęcie przewodnika (do 2h) w języku polskim. Poniżej przedstawiamy cennik wycieczek po Krakowie z przewodnikiem. Również orientacyjne ceny przejazdu Melexem i Dorożką konną. Oprócz oprowadzania w języku polskim i angielskim oferujemy również zwiedzanie w wielu innych językach, np. niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim. Kliknij tutaj: przewodnik po Krakowie ceny, przeskocz do cennika i zobacz różne opcje zwiedzania.

Cennik usług przewodnickich

* cena usługi zawiera oprowadzanie po Krakowie przez licencjonowanego przewodnika
* poniższe ceny nie zawierają biletów wstępu do płatnych atrakcji oraz zestawów słuchawkowych

JĘZYK POLSKI – cennik

JĘZYK ANGIELSKI – cennik

INNE JĘZYKI – ceny ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju języka i czasu trwania wycieczki

Napisz email, sms lub zadzwoń:
przewodnikpokrakowie.eu@gmail.com
885540555

Jak wyceniamy duże grupy turystyczne?

Duże grupy turystyczne wyceniane są indywidualnie. Zależy to od ilości osób czasu zwiedzania i złożoności programu. Licznym grupom turystycznym oferujemy udogodnienie, jakim są zestawy słuchawkowe Tour Guide System, które podnoszą komfort oprowadzania naszych gości. DużyPomagamy też zorganizować nocleg wyżywienie i inne atrakcje. Nasze usługi obejmują zarówno wycieczki po zabytkach, jak i tematyczne trasy, np. do miejsc związanych z wybitnymi Polakami i historycznymi wydarzeniami.

Oprowadzanie w innych językach?

Zwiedzanie Krakowa w innych językach niż polski i angielski wyceniane są indywidualnie. Ceny w języku angielskim zaczynają sie już od 400 zł. Cena zależy od rodzaju języka, dostępności terminu i ilości osób. Nasi przewodnicy po Krakowie oprowadzili tysiące klientów z różnych krajów. Wszystkim naszym gościom zapewniliśmy profesjonalną obsługę językową licencjonowanego przewodnika po Krakowie.

Rezerwacje wstępów do muzeów i innych atrakcji w Krakowie

 • Przewodnik po Krakowie cena usługi nie obejmuje kosztów biletów wstępu do muzeów.
 • Trasy wycieczek mogą być dostosowane do potrzeb uczestników, w zależności od ich możliwości czasowych, finansowych i preferencji.
 • Jeżeli interesuje Państwa wstęp do jakiegoś muzeum w trakcie naszego zwiedzania, proszę wspomnieć o tym podczas rezerwacji usługi. Możemy rozszerzyć zwiedzanie o dodatkowe atrakcje.
 • Jeśli chcą Państwo zarezerwować posiłek w czasie lub po wycieczce, możemy takiej rezerwacji dokonać w restauracji na trasie zwiedzania.
 • Zapraszamy do zapoznania się z referencjami. Wejdź tutaj: przewodnik po Krakowie opinie i zobaczyć nasze referencje oraz listę klientów.
 • Przewodnik po Krakowie dla dzieci – zobacz ofertę wycieczek szkolnych

Przykładowe wycieczki ze wstępami (oczywiście nie są one obowiązkowe)

 • Droga Królewska – możliwość wejścia do wielu atrakcji, np. Kościół Mariacki, Muzeum Podziemia Krakowa
 • Zwiedzanie Wawelu – można zarezerwować bilety wstępu na wystawy stałe i okazjonalne w Zamku Królewski, zwiedzić Katedrę z grobami królewskimi czy przejść przez Smoczą Jamę 
 • Krakowski Kazimierz – na tej trasie warto wejść do Synagogi Starej i Synagogi i na cmentarz Remu 
 • Szlakiem wielkich twórców – przede wszystkim można wejść do Domu Jana Matejki i Galerii Sztuki Polskiej w Sukiennicach
 • Śladami Oskara Schindlera – Warto zobaczyć Aptekę Pod Orłem oraz Muzeum Fabryka Shindlera
 • Szlakiem Jana Pawła II – na tej trasie obowiązkowo trzeba zobaczyć Muzeum Jana Pawła II

Zwiedzanie Krakowa Melexem

Zwiedzanie Krakowa meleksem, to popularna forma turystyki i bardzo fajna alternatywa dla wycieczek pieszych. Przejażdżka meleksem to wygodny i ekologiczny sposób na zwiedzanie miasta. Meleksy Kraków – wycieczki odbywają się zazwyczaj na trzech popularnych szlakach turystycznych – Starym Mieście, Kazimierzu Żydowskim i Podgórzu, ale nie tylko. Podczas przejażdżki odwiedzane są najważniejsze i najpopularniejsze zabytki Krakowa.

Jakie są zalety zwiedzania Krakowa meleksem?

Po pierwsze, pozwala zaoszczędzić czas. Po drugie, jest to skompensowana dawka wiedzy, która jest dostępna za pomocą audio odbiorników dostępnych w wielu językach. Po trzecie, meleksem można dotrzeć do ciekawych miejsc, do których zazwyczaj nie dotrzemy podczas pieszych wycieczek. Po czwarte, podróżowanie meleksem to ekologiczny sposób na turystykę miejską. Po piąte, nie trzeba się przejmować pogodą, meleksy posiadają zadaszenie. Po szóste, to wspaniała zabawa dla całej rodziny lub grupy przyjaciół.

Cena przejazdu Meleksem zaczyna się od 75 złCeny mogą się zmieniać w zależności od ilości osób i sezonu. Więcej o przejażdżkach meleksami można znaleźć tutaj.

Meleksy Kraków

Przejażdżka dorożką po Krakowie

Dorożki konne to jeden z symboli Krakowa. Ich popularność wynika z wielu czynników. To romantyczna i niezapomniana forma zwiedzania miasta, która pozwala poczuć klimat dawnych czasów i zobaczyć piękno zabytków Krakowa z innej perspektywy. Dorożki Kraków – taka przejażdżka to spokojna i relaksująca podróż zabytkowymi uliczkami Krakowa. Zazwyczaj dorożka mieści do 7 osób i jest bardzo wygodnym pojazdem. Każda dorożka posiada rozkładany dach, zapewniając osłonę przed deszczem.

Jak wygląda zwiedzanie Krakowa dorożką

Czas trwania takiej wycieczki po Krakowie to 30 min do 2 godziny. Wycieczki mogą się odbywać w wielu językach. Dostępne są też zestawy słuchawkowe ułatwiające odbiór informacji. Trasę zwiedzania można omówić z przewodnikiem po Krakowie i dostosować do własnych potrzeb. Podpowiadamy, jaki rodzaj zwiedzania dorożką będzie optymalny, biorąc pod uwagę państwa oczekiwania.

Przykładowa cena wynajmu dorożki (do 6 osób) zaczyna się od 500 zł. Ceny mogą się zmieniać w zależności od ilości osób i sezonu. Więcej o przejażdżkach dorożkami można znaleźć tutaj.

Muzea w Krakowie

Kraków, miasto pełne historii i kultury, słynie ze swoich wspaniałych muzeów. Znajduje się tu ok. 50 muzeów (łącznie z oddziałami), z czego wiele to instytucje o światowej sławie. W muzeach Krakowa można podziwiać dzieła sztuki najwybitniejszych artystów Europy i świata, począwszy od twórców renesansowych, poprzez barokowych mistrzów, aż po współczesnych artystów.

Muzea Krakowa oferują bogatą kolekcję dzieł sztuki, zarówno malarstwa, rzeźby, jak i grafiki. Wśród najważniejszych muzeów Krakowa znajduje się Muzeum Narodowe, które posiada jedną z największych kolekcji sztuki polskiej, Muzeum Czartoryskich, gdzie można zobaczyć m.in. portret Damy z gronostajem Leonarda da Vinci, Krajobraz z miłosiernym Samarytaninem Rembrandta czy Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK, w którym prezentowane są dzieła sztuki współczesnej.

 • Przewodnik po Krakowie ceny do muzeów zaczynają się od zaledwie kilku złotych
 • W większości muzeów dostępne są tańsze bilety ulgowe i dla seniorów
 • Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem – do każdej wycieczki można dołączyć zwiedzanie wybranego muzeum na trasie turystycznej (koszty wstępu do muzeum doliczane są wówczas do ceny wycieczki)

Ceny wejściówek do popularnych muzeów w Krakowie

Muzeum Bilet normalny Bilet ulgowy
Kościół Mariacki 15 zł 8 zł
Podziemia Rynku 32 zł 28 zł
Katedra na Wawelu 22 zł 15 zł
Smocza jama 7 zł 7 zł
Fabryka Schindlera 32 zł 28 zł
Stara Synagoga 18 zł 14 zł
Synagoga i Cmentarz Remu 10 zł 5 zł
Muzeum Obwarzanka 35 zł 30 zł
Kopiec Kościuszki 24 zł 18 zł

* Cennik biletów nie uwzględnia opłat za wejścia grupowe i rodzinne, gdyż często zależy to od ilości osób.
* Staramy się, aby cennik był aktualny, natomiast mogą wystąpić czasowe rozbieżności, gdyż muzea dokonują co jakiś czas aktualizacji swoich cen.

Dlaczego VOUCHERY są tak popularne?

 • pozwalają one na wręczenie prezentu niematerialnego, takiego jak usługa przewodnicka. Osoby obdarowane takim prezentem mogą wykorzystać go w niedalekiej przyszłości.
 • bon daje posiadaczowi możliwość wyboru, co do czasu realizacji oraz zakresu oferowanej usługi.
 • vouchery wymagają jedynie podstawowych informacji na temat osoby, której chcemy podarować prezent. W przypadku naszego Vouchera wystarczy wiedzieć jedynie, że osoba, którą chcemy obdarować, kocha podróże i zwiedzanie oraz na pewno będzie gościć w Krakowie i ma do dyspozycji kilka godzin wolnego czasu na mieście 🙂

Jak zamówić nasz VOUCHER?

Aby zamówić VOUCHER na zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem, wystarczy do nas napisać. Wspólnie ustalimy datę i zakres zwiedzania. Finalnie prześlemy na maila pięknie zaprojektowany bon, który będzie można wydrukować i wręczyć jako prezent bliskiej osobie.

Wycieczki szyte na miarę

Grupy turystyczne większe niż 30 osób wyceniamy indywidualnie. W takich przypadkach proponujemy zestawy słuchawkowe TOUR GUIDE SYSTEM, które zdecydowanie poprawiają komfort zwiedzania i pracę w dużej grupie. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi goście mogą być spokojni, że nie ominie ich żadna informacja.

Jeśli mają Państwo pomysł na własną trasę, to chętnie doradzimy i wycenimy taką usługę. Oprowadzamy również turystów w wielu językach, nawet orientalnych.

Pomagamy zorganizować nocleg, transport oraz wyżywienie, szczególnie większym grupom turystycznym i szkolnym. Pomagamy również w organizacji wycieczek do Muzeum Auschitz-Birkenau, Kopalni Soli w Wieliczce, Zamku z Pieskowej Skale do Zakopanego. 

Oferujemy zwiedzanie w wielu językach: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, turecki, ukraiński, rumuński, niderlandzki, szwedzki, czeski, grecki, portugalski, węgierski, serbski, duński, słowacki, fiński, norweski, chorwacki, litewski, chiński, japoński, koreański, arabski i inne.

Przewodnik po Krakowie w obcym języku. Oprowadzanie wyceniane jest indywidualnie. Cena zależy od rodzaju języka i czasu trwania wycieczki.

Oprowadziliśmy tysiące klientów z zagranicy, zarówno prywatnych jak i biznesowych. Gościom z zagranicy możemy pomóc zorganizować transport door-to-door z lotniska, hotelu i wycieczek poza Kraków.

Zapraszamy do współpracy.

Przewodnik po Krakowie Opinie

Podobało ci się?

Oceń ten post

Średnia ocen 4.8 / 5. Ilość głosów 22

Nikt jeszcze nie ocenił