Przewodnik po Krakowie - Cennik

Oferujemy szeroki zakres usług turystycznych. Od oprowadzania po Krakowie przez pomoc w rezerwacji noclegów i wyżywienia a skończywszy na transporcie i organizacji wyjazdów do Muzeum Auschwitz-Birkenau, Kopalni Soli w Wieliczce czy Ojcowa.

Przewodnik po Krakowie - opinie Zobacz referencje ➝

Ile kosztuje zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem?

Ceny zaczynają się już od 250 zł. Poniżej przedstawiamy podstawowy cennik wycieczek po Krakowie z przewodnikiem. Oprócz oprowadzania w języku polskim i angielskim oferujemy również zwiedzanie w wielu innych językach. Duże grupy turystyczne wyceniane są indywidualnie.

Oprowadzanie w języku polskim

Oprowadzanie w języku angielskim

Wycieczki szyte na miarę

Grupy turystyczne większe niż 30 osób wyceniamy indywidualnie. W takich przypadkach proponujemy zestawy słuchawkowe TOUR GUIDE SYSTEM, które zdecydowanie poprawiają komfort zwiedzania i pracę w dużej grupie. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi goście mogą być spokojni, że nie ominie ich żadna informacja.

Jeśli mają Państwo pomysł na własną trasę, to chętnie doradzimy i wycenimy taką usługę. Oprowadzamy również turystów w wielu językach, nawet orientalnych.

Pomagamy zorganizować nocleg, transport oraz wyżywienie, szczególnie większym grupom turystycznym i szkolnym. Pomagamy również w organizacji wycieczek do Muzeum Auschitz-Birkenau, Kopalni Soli w Wieliczce, Zamku z Pieskowej Skale do Zakopanego. 

Oprowadzamy w wielu językach

Oferujemy zwiedzanie w wielu językach: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, turecki, ukraiński, rumuński, niderlandzki, szwedzki, czeski, grecki, portugalski, węgierski, serbski, duński, słowacki, fiński, norweski, chorwacki, litewski, chiński, japoński, koreański, arabski i inne.

Usługa przewodnika po Krakowie w obcym języku. Oprowadzanie wyceniane jest indywidualnie. Cena zależy od rodzaju języka i czasu trwania wycieczki.

Oprowadziliśmy tysiące klientów z zagranicy, zarówno prywatnych jak i biznesowych. Gościom z zagranicy możemy pomóc zorganizować transport door-to-door z lotniska, hotelu i wycieczek poza Kraków.

Zapraszamy do współpracy.