O Golden Poland

Golden Poland to firma z 12 letnim doświadczeniem. Oferujemy usługi turystyczne w Krakowie i okolicach. Zapraszamy do poczytania o naszej historii i nie tylko.

Przewodnik po Krakowie - opinie Zobacz referencje ➝
Joanna Struska - Przewodnik po Krakowie

Joanna Struska

Założycielka Golden Poland, licencjonowana przewodniczka po Krakowie, tłumacz języka angielskiego, nauczycielka

Agencja Turystyczna Golden Poland

Nasza firma powstała w roku 2010. Od samego początku przyświecała nam zasada; nasi turyści muszą poczuć klimat miasta i zakochać się w Krakowie tak jak my jesteśmy w nim zakochani. Zwiedzanie Krakowa staramy się maksymalnie dopasować do wytycznych naszych klientów, tak aby pobyt w naszym mieście okazał się niebywałym przeżyciem.

Bardzo się cieszymy, że możemy oferować nasze usługi turystyczne już 12 lat. Przez te wszystkie lata mieliśmy przyjemność odprowadzić turystów ze wszystkich kontynentów, do tej pory naliczyliśmy 49 krajów. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni, ponieważ dla nas to zawsze były miłe spotkania i cenne doświadczenia.

Oprowadzamy w wielu językach

Języki w których oprowadzamy: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, turecki, ukraiński, rumuński, niderlandzki, szwedzki, czeski, grecki, portugalski, węgierski, serbski, duński, słowacki, fiński, norweski, chorwacki, litewski, chiński, japoński, koreański, arabski, perski… w sumie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, potrzebujemy tylko kilka chwil dłużej, aby zorganizować zwiedzanie w mniej popularnym języku.

Dzięki temu, że oferujemy zwiedzanie w wielu językach, mieliśmy niezmierną przyjemność poprowadzić około 1800 turystów biznesowych. Czy wspominaliśmy, że byli w sumie z 49 krajów?

Goście z Polski

Możemy się również pochwalić, że nasi krajowi turyści pochodzą z całej Polski i z każdego województwa. Z naszych obliczeń wynika, że było ich ponad 50 tysięcyKraków jest jednym z najbardziej popularnych miejsc do zwiedzania w Polsce: dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Zobacz ofertę oprowadzanie dzieci i młodzieży szkolnej: Przewodnik po Krakowie dla dzieci

Dzięki temu nawiązaliśmy bardzo sympatyczne znajomości z naszymi, krajowymi turystami i dzięki nim za każdym razem tak bardzo doceniamy, że możemy żyć i pracować w takim wspaniałym mieście, jakim jest Kraków!

Nie tylko oprowadzanie

Pomagamy również naszym klientom w zorganizowaniu pobytu w Krakowie. Znalezienie atrakcyjnego noclegu, dobrego jedzenia czy załatwienie transportu np. z lotniska, lub zaplanowanie całej wycieczki np. do Muzeum Auschwitz-Birkenau lub Kopalni Soli w Wieliczce to dla nas pestka.

Odkrywamy uroki starodawnego i jednocześnie nowoczesnego Krakowa. Zapraszamy do współpracy.

Z poważaniem,
Joanna Struska – wasz przewodnik po Krakowie

Opinie - ikona 2Opinie naszych gości
"Hi Joanna, Thank you very much for our memorable day in Krakow. The facts keep swarming in my brain. It was so enlightening; more than just a tour. Thank you very much for all you were able to tell us. You were our favorite guide. Still impressed with your English."
Marlene Stein
"Dear Joanna, By the way, I really want to thank you for your very kind hospitality and your magnificent tour around Krakow.It was just like a dream!Dziekuje! Me and Bahar never( I mean NEVER!) forget you and the happy wonderful day that we spend with you. Also, I really enjoyed the talks that we had at the way to Auschwitz. ( I hope you did too!;) You are such a perfect guide which every tourist wishes!"
Banafsheh Sadeghi
"Joanna, Just a quick note to tell you once again how much I enjoyed the tour today. Your comments and observations were insightful and I just loved the "legend has it" stories. You are a true professional and made my first visit to Krakow a memory I will never forget."
Carter Pate

Podobało ci się?

Oceń ten post

Średnia ocen 5 / 5. Ilość głosów 6

Nikt jeszcze nie ocenił