Przewodnik po Krakowie dla dzieci

Nasze biuro corocznie oprowadza dziesiątki grup szkolnych, głównie uczniów podstawówek. Gwarantujemy edukację historyczną i dobrą zabawę. Organizujemy pobyt od A do Z. Ceny wycieczek już od 275 zł.

Zamów wycieczkę Zapytaj o termin ➝

Przewodnik po KrakowieZwiedzanie Krakowa ➝ Oferta dla szkół

Oprowadzamy grupy szkolne

Kraków od lat cieszy się dużą popularnością wśród grup dzieci i młodzież z całej Polski i z zagranicy. W 2021 Kraków odwiedziło 11 milionów turystów, w tym aż 10 milionów było z Polski.

Nasze miasto oferuje nieskończoną możliwość zwiedzania dla każdej grupy wiekowej. Oferujemy ogólne programy zwiedzania dla najmłodszych i trochę starszych turystów oraz programy zwiedzania dopasowane do programu szkolnego. Wiemy, że każdy znajdzie w Krakowie coś, co go zainteresuje, czy jest przedszkolakiem czy licealistą.

Nasze programy przygotowujemy, za każdym razem, na indywidualne życzenie organizatorów. Wymagane są jedynie wygodne buty i dobry humor.

Nie tylko zwiedzanie Krakowa

Nasi licencjonowani przewodnicy po Krakowie bardzo chętnie pokażą miasto i jego atrakcje nawet najbardziej wymagającej grupie.

Oferujemy zwiedzanie również w następujących językach: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, turecki, ukraiński, rumuński, niderlandzki, szwedzki, czeski, grecki, portugalski, węgierski, serbski, duński, słowacki, fiński, norweski, chorwacki, litewski, chiński, japoński, koreański, arabski, perski.

Pomagamy grupom w rezerwacji posiłków, atrakcji i noclegów. Zapewniamy również zestawy słuchawkowe, które podnoszą znacznie komfort zwiedzania.

Przewodnik po Krakowie Ceny

Droga Królewska - Wawel
Droga Królewska - Wawel

Zaufały nam ❤️ szkoły, instytucje, firmy oraz tysiące klientów indywidualnych z wielu krajów. Jesteśmy dumni z tego, że wybrało nas tak wiele osób. Dziękujemy i zapraszamy do współpracy!  Przewodnik po Krakowie Opinie

Podobało ci się?

Oceń ten post

Średnia ocen 5 / 5. Ilość głosów 4

Nikt jeszcze nie ocenił