Tysiące zadowolonych klientów!

O nas / Referencje

Golden Poland - Agencja Turystyczna

Oprowadzamy naszych gości po Krakowie, organizujemy pobyt (transport door-to-door, noclegi i wyżywienie), doradzamy.

Joanna Struska - Przewodnik po Krakowie
Joanna Struska

Założycielka Golden Poland, Licencjonowany Przewodnik po Krakowie, tłumacz jezyka angielskiego, nauczycielka, poliglotka

Agencja Turystyczna Golden Poland powstała w roku 2010. Od samego początku przyświecała nam zasada; nasi turyści muszą poczuć klimat miasta i zakochać się w Krakowie tak jak my jesteśmy w nim zakochani. Nasze wycieczki staramy się maksymalnie dopasować do wytycznych naszych klientów, tak aby pobyt w naszym mieście okazał się niebywałym przeżyciem.

Bardzo się cieszymy, że możemy oferować nasze usługi turystyczne już 12 lat. Przez te wszystkie lata mieliśmy przyjemność odprowadzić turystów ze wszystkich kontynentów, do tej pory naliczyliśmy 49 krajów. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni, ponieważ dla nas to zawsze były miłe spotkania i cenne doświadczenia.

Języki w których oprowadzamy: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, turecki, ukraiński, rumuński, niderlandzki, szwedzki, czeski, grecki, portugalski, węgierski,serbski, duński, słowacki, fiński, norweski, chorwacki, litewski,chiński, japoński, koreański, arabski, perski… w sumie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, potrzebujemy tylko kilka chwil dłużej, aby zorganizować zwiedzanie w mniej popularnym języku.

Dzięki temu, że oferujemy zwiedzanie w wielu językach, mieliśmy niezmierną przyjemność poprowadzić około 1800 turystów biznesowych. Czy wspominaliśmy, że byli w sumie z 49 krajów?

Możemy się również, nieskromnie, pochwalić że nasi krajowi turyści pochodzą z całej Polski i z każdego województwa. Z naszych obliczeń wynika, że było ich ponad 50 tysięcy.

Kraków jest jednym z najbardziej popularnych miejsc do zwiedzania w Polsce dla Polaków: dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.

Dzięki temu nawiązaliśmy bardzo sympatyczne znajomości z naszymi, krajowymi turystami i dzięki nim za każdym razem tak bardzo doceniamy że możemy żyć i pracować w takim wspaniałym mieście jakim jest Kraków!

Zapraszamy do współpracy. Odkrywamy uroki starodawnego i jednocześnie nowoczesnego Krakowa.

885 540 555

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

przewodnikpokrakowie.eu@gmail.com

Możesz też do nas napisać

Nasi partnerzy i klienci

Listy referencyjne

Shell - list referencyjny

Pine Bridge - list referencyjny

HP - list referencyjny

Akademia Górniczo-Hutnicza - list referencyjny

Opinie naszych gości

"Hi Joanna, Thank you very much for our memorable day in Krakow. The facts keep swarming in my brain. It was so enlightening; more than just a tour. Thank you very much for all you were able to tell us. You were our favorite guide. Still impressed with your English."
Marlene Stein
"Dear Joanna, By the way, I really want to thank you for your very kind hospitality and your magnificent tour around Krakow.It was just like a dream!Dziekuje! Me and Bahar never( I mean NEVER!) forget you and the happy wonderful day that we spend with you. Also, I really enjoyed the talks that we had at the way to Auschwitz. ( I hope you did too!;) You are such a perfect guide which every tourist wishes!"
Banafsheh Sadeghi
"Joanna, Just a quick note to tell you once again how much I enjoyed the tour today. Your comments and observations were insightful and I just loved the "legend has it" stories. You are a true professional and made my first visit to Krakow a memory I will never forget."
Carter Pate