Oprowadzamy dzieci i młodzież szkolną!

Grupy szkolne

Zapraszamy szkoły podstawowe, licea i uczelnie wyższe do współpracy

Zadzwoń do lub napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy. Gdy nie odbieramy telefonu to znaczy, że pracujemy z naszymi gośćmi. Zawsze jednak oddzwaniamy. Zachęcamy też do napisania maila. 

Kościół Mariacki - Sukiennice

Kraków od lat cieszy się dużą popularnością wśród grup dzieci i młodzież z całej Polski i z zagranicy. W 2021 Kraków odwiedziło 11 milionów turystów, w tym aż 10 milionów było z Polski.

Nasze miasto oferuje nieskończoną możliwość zwiedzania dla każdej grupy wiekowej. Oferujemy ogólne programy zwiedzania dla najmłodszych i trochę starszych turystów oraz programy zwiedzania dopasowane do programu szkolnego. Wiemy, że każdy znajdzie w Krakowie coś co go zainteresuje, czy jest przedszkolakiem czy licealistą.

Nasze programy przygotowujemy, za każdym razem, na indywidualne życzenie organizatorów. Wymagane są jedynie wygodne buty i dobry humor.

Nasi licencjonowani przewodnicy po Krakowie bardzo chętnie pokażą miasto i jego atrakcje nawet najbardziej wymagającej grupie.

Oferujemy zwiedzanie również w następujących językach: angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, turecki, ukraiński, rumuński, niderlandzki, szwedzki, czeski, grecki, portugalski, węgierski, serbski, duński, słowacki, fiński, norweski, chorwacki, litewski, chiński, japoński, koreański, arabski, perski.

Pomagamy grupom w rezerwacji posiłków, atrakcji i noclegów.

Wawel o zachodzie słońca

Muzea godne polecenia

Atrakcje dodatkowe

885 540 555

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

przewodnikpokrakowie.eu@gmail.com

Możesz też do nas napisać